Obchodní podmínky

Kupující: zákazník objednávající si zboží
Prodávající: UBIQUIST, s.r.o., sídlem Karlštejn 155, PSČ 267 18, IČ 26426358

Způsob objednání zboží

Kupující má možnost objednávat zboží přes interaktivní formuláře, e-mailem či telefonicky (viz. kontakty). Je nutné, aby uvedl osobní údaje, jen tehdy může být objednávka uzavřena a realizována. Objednávka je závazná, kupující dostane její potvrzení emailem. Všechny na webu uváděné ceny jsou konečné včetně DPH. Minimální objednávané množství je 1 karton (6 ks lahví), který může být sestaven z různých lahví. Speciální lahve (ledová a slámová vína) je možné objednávat i samostatně, a to e-mailem či telefonicky.

Způsob platby

  • převodem na účet 2000676974/2010 na základě proforma faktury - nutno uvádět variabilní symbol uvedený na faktuře

Zboží zůstává majetkem dodavatele až do úplného zaplacení odběratelem. Pokud částka v případě platby na základě proforma faktury není připsána na účet do 10 dní od vystavení proforma faktury, objednávka je stornována.

Slevy

Při odběru zboží nad 3000 Kč sleva 3%
Při odběru zboží nad 6000 Kč sleva 6%

Způsob dodání

  • osobní odběr na výdejním místě ve skladu (Jiráskova 21/291, 252 29 Dobřichovice)
  • ev. závoz dle dohody v okolí skladu

Objednávky jsou realizovány v nejkratším možném termínu, zpravidla 1 - 5 pracovních dnů od obdržení závazné objednávky v případě platby hotově při převzetí nebo 1 - 5 pracovních dnů od připsání částky na účet prodávajícího v případě platby předem. V případě pozdějšího termínu expedice prodávající kontaktuje kupujícího a informuje ho o reálném termínu. V případě výběru zboží na objednávku (není skladem) nebo objednávky většího množství bude termín upřesněn. Při volbě osobního odběru ve skladu a platbě hotově při převzetí si kupující vyzvedne zboží do 10 dní od potvrzení připraveného zboží, jinak je objednávka stornována.

Při přebírání zboží si zákazník zkontroluje, zda je nepoškozené a odpovídá objednávce. Nároky, které mohly být uplatněny při převzetí, nelze uplatnit později.

Upozornění: Mějte na paměti, že trvanlivost vín je individuální a značně závisí na správném skladování. Dodržujte proto co možná nejvíce doporučení pro uchovávání vín: skladovat na temném místě o teplotě do 14°C tak, aby byl korek zalit vínem.

Ochrana osobních údajů

Osobní data z registrace a vzájemné komunikace se zákazníkem jsou diskrétní a budou používána pro účely vyřízení zakázky, popřípadě k zasílání informačních emailů o slevách, akcích a novinkách (tuto službu můžete kdykoli zrušit).